Bestuur

Bestuursfoto_NYC_1-2.jpg

v.l.n.r.: Nora Damianova (Commissaris Intern), Bart Krom (Commissaris Extern & vicevoorzitter), Isa Zoutberg (Voorzitter), Dennis Brood (Secretaris), Sophie de Graaf (Commissaris Marketing en Media), Mart Homan (Penningmeester) en Christina Stoete (Commissaris Onderwijs en Facultaire Zaken).

Neem contact met ons op:

Isa Zoutberg - voorzitter@jfas.com

Dennis Brood - secretaris@jfas.com

Mart Homan - penningmeester@jfas.com

Christina Stoete - onderwijs@jfas.com

Bart Krom - extern@jfas.com

Nora Damianova - intern@jfas.com

Sophie de Graaf - media@jfas.com