FAQ

Boetebeding. 

Bij voornamelijk inhoudelijke evenementen werkt JFAS met een boetebeding. Tijdens de aanmelding voor een evenement dient ieder lid hiermee akkoord te gaan. Dit betekent dat indien een lid niet komt opdagen of zich te laat afmeldt - dat wil zeggen binnen 24 uur tot het evenement -  voor een evenement, hij of zij een boete via de mail toegestuurd zal krijgen. De boete varieert tussen de 5 tot 20 euro. De hoogte van de boete wordt gebaseerd op de populariteit van het evenement en het aantal plekken die beschikbaar zijn. 
Heb jij een vraag over het boetebeding, stuur een e-mail naar penningmeester@jfas.com. 

Aanmelden & afmelden voor evementen.

Leden kunnen zich aanmelden via de aanmeldknop onder het evenement zelf. Let op: voor sommige evenementen geldt een voorwaardelijke aanmelding. Dit staat altijd in de omschrijving vermeld. 

Leden kunnen zich afmelden door te mailen naar het e-mailadres waar in de bevestigingsmail naar wordt verwezen. Dit e-mailadres kan per activtiteit anders zijn. Let daar dus op! Het bestuurslid, naar wie het lid mailt, zal dan al het mogelijke doen om het lid af te melden. 

Inschrijven & uitschrijven.

​​​​​​​JFAS kent twee lichtingen van leden. Namelijk, een lichting van 1 januari t/m 30 juni en een lichting van 1 juli t/m 31 december. Leden kunnen zich gedurende het hele jaar inschrijven via de website. Uitschrijven kan door een mail te sturen naar secretaris@jfas.com. Uitschrijven kan, net zoals het inschrijven, gedurende het hele jaar. De Secretaris stuurt tevens altijd een mail voordat de contributie wordt afgeschreven. Leden hebben, zoals ook altijd in de mail zelf vermeld staat, dan nog een week de tijd om zich uit te schrijven, indien zij geen lid meer willen zijn.

Commissiesollicitaties. 

Aan het begin van elk studiejaar zoekt JFAS haar commissieleden. Van reiscommissies tot de Nota Bene, er is voor ieder lid wat wils. Alle commissies staat apart vermeld op de website en zijn voorzien van een korte introductie. 

Algemeen contact. 

Voorzitter, Ophélie Dimmendaal: voorzitter@jfas.com 

Secretaris, Tess Walker: secretaris@jfas.com 

Penningmeester, Danique Pater: penningmeester@jfas.com 

Commissaris Onderwijs, Roos Gelaudie: onderwijs@jfas.com 

Commissaris Extern, Estelle Senkovic: extern@jfas.com 

Commissaris Intern & Vice Voorzitter, Otakar Hulsman: intern@jfas.com 

Commissaris Marketing & Media, Megan van Strien: media@jfas.com